Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
Ridder POSH miska 280x160x40 mmmramor, šedá 2234607
Cena s DPH: 41,30 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 40,06 € / ks
| Kód: | SPH 2234607 |
| Výrobca: | Ridder |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
ZnačkaRIDDER SériaPOSH Rozmer280x40x160 mm Šírka280. mm Výška40. mm Hĺbka160. mm FarbaŠed
Cena s DPH: 41,30 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Séria | POSH |
| Rozmer | 280x40x160 mm |
| Šírka | 280 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hĺbka | 160 mm |
| Farba | Šedá |
| Materiál | Kameň |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Ostatné |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť | 1.9112 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956197036 |
| Taric | 68029100 |
| Záruka | 2 roky |





