Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
>> Batérie vodovodné >> SAPHO vodovodné batérie >> Schmitz >> Bruckner SCHMITZ stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, chróm
Bruckner SCHMITZ stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, chróm
Cena s DPH: 60,70 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 58,88 € / ks
| Kód: | SPH 863.002.1 |
| Výrobca: | Bruckner |
| Dostupnosť: | SKLADOM |
ZnačkaBRUCKNER SériaSCHMITZ 3D modelÁNO Šírka42. mm Výška164. mm Hĺbka112. mm FarbaChróm
Cena s DPH: 60,70 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Séria | SCHMITZ |
| 3D model | ÁNO |
| Šírka | 42 mm |
| Výška | 164 mm |
| Hĺbka | 112 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 96 mm |
| Prietok (3 bar) | 15.000 l/min |
| Hmotnosť | 1.2410 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913878404 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 rokov |





