Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
Sapho JALTA WC kombi,Rimless,s elektr. bidetovým sedátkom CLEAN STAR,univerz.odpad,Biele
Cena s DPH: 336,20 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 326,11 € / ks
| Kód: | SPH LB402-1 |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
Rozmer37x78,5x63 cm Šírka370. mm Výška785. mm Hĺbka630. mm FarbaBiela MateriálKeramika Te
Cena s DPH: 336,20 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Rozmer | 37x78,5x63 cm |
|---|---|
| Šírka | 370 mm |
| Výška | 785 mm |
| Hĺbka | 630 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Rimless |
| Objem splachovacej vody | 3,5 l / 5 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatné | Odpad spodný, Odpad zadný, Soft Close (pomalé sklápanie) |
| Hmotnosť | 49.3700 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913964275 |
| Záruka | 2 roky |
Technológia splachovania Rimless
Rimless (NoRim) – toalety bez tradičného oplachového kruhu. Hladký povrch bez dutín a záhybov. Oplachová voda vyteká rozdeľovačom vody iba zo zadnej časti WC misy a vďaka špeciálnemu tvaru keramiky dokonale opláchne vnútorný priestor. Výhodou je ľahká údržba a čistenie WC misy.


Water saving - úsporné splachovanie
Tvar misy umožňuje efektívne a účinné spláchnutie s menším objemom vody a tým šetrí životné prostredie a náklady za vodu.
Úsporné splachovanie je možné použiť s nádržkou s duálnym splachovaním, ktorej vypúšťací ventil umožňuje nastavenie objemu vody od 2 litrov pri malom splachovaní a od 4 litrov pri veľkom splachovaní.
SoftClose
Pomocou hydraulického systému veko aj sedadlo pomaly dopadajú na misu. Pozvoľné sklápanie sedátka aj veka zaručuje bezpečnosť a zabraňuje poškodeniu sedátka aj WC misy/urinálu.

Set obsahuje: LB402|1;PB103RW|1






