Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
Omp Tea Umývadlový sifón šetriaci miesto, 1'1/4-32mm, chróm 126.013.5H
Cena s DPH: 21,89 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 21,24 € / ks
| Kód: | SPH 126.013.5H |
| Výrobca: | Omp Tea |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
ZnačkaOMP TEA FarbaChróm MateriálPlast Priemer odpadu32. mm Veľkosť závitu5/4" VýbavaŠetr
Cena s DPH: 21,89 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | OMP TEA |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Materiál | Plast |
| Priemer odpadu | 32 mm |
| Veľkosť závitu | 5/4" |
| Výbava | Šetriace miesto |
| Hmotnosť | 0.2600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8019952148618 |
| Taric | 74122000 |
| Záruka | 2 roky |
Šetriaci miesto
Ide o systém, kde rúrka pod umývadlom odvedie vodu k stene a až tam ju odvádza zvisle dole. Toto riešenie je vhodné napríklad do kúpeľňového nábytku, kedy sifón nebráni využitiu police/zásuvky, pre umývadlá s policou alebo k umývadlám pre telesne handicapovaných.





