Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
Polysan VISLA hlboká sprchová vanička akrylátová, štvorec 80x80x29cm 50111
Cena s DPH: 179,70 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 174,32 € / ks
| Kód: | SPH 50111 |
| Výrobca: | Polysan |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
ZnačkaPOLYSAN SériaAKRYLÁTOVÉ VANIČKY 3D modelÁNO Rozmer80x80x29 cm Dĺžka800. mm Šírka800
Cena s DPH: 179,70 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
Vyberte si dostupné doplnky ( doplnok vkladáte do košíka v ľubovolnom množstve )
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | AKRYLÁTOVÉ VANIČKY |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 80x80x29 cm |
| Dĺžka | 800 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 290 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Hlboké |
| Priemer odpadu | 52 mm |
| Reliéf (povrch) dna | Hladký |
| Hmotnosť | 5.2300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729034636 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 rokov |
Akrylát
Akrylátové vane a vaničky sú vyrábané zo značkového akrylátu. Na rozdiel od koextrudovaných akrylátových dosiek, ktoré majú mäkkší povrch a menšiu chemickú odolnosť, sa vyrába liatím. To mj. znamená, že je prefarbený v celej hrúbke, plne stálofarebný, neporézny a s vysokou povrchovou pevnosťou. Má hladký povrch s minimálnou možnosťou pošmyknutia a dobre tlmí hluk dopadajúcej vody.





