Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
Aqualine ALTAIR umývadlová skrinka 76x60x37cm, Dub Emporio AI388
Cena s DPH: 262,20 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 254,33 € / ks
| Kód: | SPH AI388 |
| Výrobca: | Aqualine |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
ZnačkaAQUALINE SériaALTAIR Rozmer76x60x37,1 cm Šírka760. mm Výška600. mm Hĺbka371. mm Far
Cena s DPH: 262,20 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | ALTAIR |
| Rozmer | 76x60x37,1 cm |
| Šírka | 760 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hĺbka | 371 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub emporio |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Balenie neobsahuje | Umývadlo |
| Hmotnosť | 30.5500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913125126 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Automatické dovretie
Nábytok je vybavený pojazdy zásuviek s pomalým dojazdom a systémom automatického dovretí zásuviek. Už žiadne hlučné zatváranie.





