Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
Sapho BRILLA závesné WC s elektronickým bidetovým sedátkom BLOOMING NB-R770D-1
Cena s DPH: 836,81 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 811,70 € / ks
| Kód: | SPH NB-R770D-1 |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
| DOPRAVA ZADARMO | |
ZnačkaSAPHO Rozmer35,5x53 cm Šírka355. mm Hĺbka530. mm FarbaBiela MateriálKeramika Techno
Cena s DPH: 836,81 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 35,5x53 cm |
| Šírka | 355 mm |
| Hĺbka | 530 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Rimless |
| Objem splachovacej vody | 3,5 l / 5 l |
| Tvar | Klasik |
| Funkcia bidetu | Bidetová a dámska tryska, Nastaviteľná poloha trysiek, Nastaviteľná teplota vody, Nastaviteľný tlak vody, Oscilačný pohyb trysky, Masážny oplach, Teplovzdušné sušenie, Vyhrievané sedátko, Dotykový senzor v sedadle, LED nočné osvetlenie, Automatické čistenie trysiek, Systém odsávania a filtrácie pachov, Úsporný režim v stand by |
| Ostatné | Soft Close (pomalé sklápanie), S diaľkovým ovládaním |
| Hmotnosť | 33.7000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913943669 |
| Záruka | 2 roky |
Technológia splachovania Rimless
Rimless (NoRim) – toalety bez tradičného oplachového kruhu. Hladký povrch bez dutín a záhybov. Oplachová voda vyteká rozdeľovačom vody iba zo zadnej časti WC misy a vďaka špeciálnemu tvaru keramiky dokonale opláchne vnútorný priestor. Výhodou je ľahká údržba a čistenie WC misy.


Water saving - úsporné splachovanie
Tvar misy umožňuje efektívne a účinné spláchnutie s menším objemom vody a tým šetrí životné prostredie a náklady za vodu.
Úsporné splachovanie je možné použiť s nádržkou s duálnym splachovaním, ktorej vypúšťací ventil umožňuje nastavenie objemu vody od 2 litrov pri malom splachovaní a od 4 litrov pri veľkom splachovaní.
SoftClose
Pomocou hydraulického systému veko aj sedadlo pomaly dopadajú na misu. Pozvoľné sklápanie sedátka aj veka zaručuje bezpečnosť a zabraňuje poškodeniu sedátka aj WC misy/urinálu.

Set obsahuje: 100614|1;NB-R770D|1






