Sapho Ručná sprcha, 210mm, hranatá, ABS/chróm 1204-08
Cena s DPH: 16,61 € / ks
| Kód: | SPH 1204-08 |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-3 dni |
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 42 mm |
| Výška | 215 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Ostatné | Jedna funkcia, AntiCalc |
| Hmotnosť | 0.1300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913810039 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
AntiCalc
Odolnosť voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahké
čistenie - stačí pretrieť a vodný kameň odpadne.