Aqualine DENIPAN obkladový panel 800x2100mm, šedý betón DP800GB
Cena s DPH: 99,40 € / ks
| Kód: | SPH DP800GB |
| Výrobca: | Aqualine |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
DENIPAN je ACP sendvičový panel. Tento materiál je vodoodpudivý a vhodný na Ponúkané panely sú v Vlastnosti
rýchle obloženie stien v sprchovacom kúte namiesto dlaždíc.
najbežnejších formátoch sprchových zásten. Rozmer panelov je možné ľahko
upravovať napr. okružnou pílou. Rez je možné jednoducho skryť pomocou
zakončovacích a rohových profilov. Pre väčšie sprchové kúty je možné spojiť
viacej dosiek pomocou spojovacieho H profilu. Inštalácia panelov DENIPAN je veľmi
jednoduchá: lepí sa na stenu pomocou silikónu a obojstrannej pásky.
DENIPAN:
materiálu: 3 mm
nástennú batériu
voči usadzovaniu vodného kameňa
kg/m2
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | DENIPAN |
| Rozmer | 80x210 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Použitie | Obkladový panel |
| Hmotnosť | 0.4500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913114670 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |