Aqualine DENIPAN spojovací profil H, 2100mm, biela mat DP22W
Cena s DPH: 11,00 € / ks
| Kód: | SPH DP22W |
| Výrobca: | Aqualine |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | DENIPAN |
| Výška | 2100 mm |
| Použitie | Profily |
| Hmotnosť | 1.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913114632 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 2 roky |