Sapho Podlahová časť pre uchytenie batérie VO021 a VO021BR do podlahy
Cena s DPH: 278,00 € / ks
| Kód: | SPH AC274 |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | dodacia lehota 56 dní |
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Šírka | 120 mm |
| Výška | 83 mm |
| Hĺbka | 200 mm |
| Hmotnosť | 1.4260 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8024559647006 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |