Aqualine PETIT WC sedátko, biela PT005
Cena s DPH: 26,20 € / ks
| Kód: | SPH PT005 |
| Výrobca: | Aqualine |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 27x33 cm |
| Šírka | 270 mm |
| Hĺbka | 330 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Polypropylen |
| Tvar | Pre konkrétne WC |
| Ostatné | Detská kúpeľňa, Easy Take (odnímateľné sedátko) |
| Hmotnosť | 2.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913940750 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
Polypropylén
Vyniká vysokou rázovou húževnatosťou, je ľahký,
zároveň stabilný a s vysokou odolnosťou. Je odolný teplotám do 100 °C, bežným
prostriedkom používaným v domácnosti vrátane organických kyselín, bieliacim
prostriedkom na báze chlóru, alkoholu a olejom.
Easy take / Quick release
margin-left: 2px; margin-right: 10px;" width="30"/>
Jednoduché vybratie a upevnenie sedátka: stlačením
postranných pántov alebo tlačidla (pri niektorých modeloch jednoduchým uvedením
sedátka do kolmej polohy), je možné sedátko sňať z pántov (podľa typu obr. 1a, 1b,
1c) a po umytí následne jednoduchým zacvaknutím opäť nasadiť (obr. 2).
href="https://www.sapho.sk/img/_/dict.26/easytake_1a.jpg" class="fancybox" rel="noopener"
target="_blank">
src="https://www.sapho.sk/img/_/dict.26/easytake_1a.jpg" style="display: block;
margin-left: auto; margin-right: auto;"/>1a
target="_blank">
margin-left: auto; margin-right: auto;"/>1a
href="https://www.sapho.sk/img/nabytek-korpus-barvy/dub_stribrny.jpg" class="fancybox"
rel="noopener" target="_blank"> href="https://www.sapho.sk/img/_/dict.26/easytake_1b.jpg" class="fancybox" rel="noopener"
target="_blank">
src="https://www.sapho.sk/img/_/dict.26/easytake_1b.jpg"/>
1b
rel="noopener" target="_blank"> href="https://www.sapho.sk/img/_/dict.26/easytake_1b.jpg" class="fancybox" rel="noopener"
target="_blank">
1b
href="https://www.sapho.sk/img/_/dict.26/sedatko-gsi-odejmuti.jpg" class="fancybox"
rel="noopener" target="_blank">
src="https://www.sapho.sk/img/_/dict.26/sedatko-gsi-odejmuti.jpg" style="display: block;
margin-left: auto; margin-right: auto;"/>1c
rel="noopener" target="_blank">
margin-left: auto; margin-right: auto;"/>1c
href="https://www.sapho.sk/img/_/dict.26/easytake_3.jpg" class="fancybox" rel="noopener"
target="_blank">
src="https://www.sapho.sk/img/_/dict.26/easytake_3.jpg" style="display: block;
margin-left: auto; margin-right: auto;"/>2
target="_blank">
margin-left: auto; margin-right: auto;"/>2