Kerasan RETRO nádržka vysoká 108001
Cena s DPH: 200,90 € / ks
| Kód: | SPH 108001 |
| Výrobca: | Kerasan |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-3 dni |
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | RETRO KERASAN |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 45,5x37,5x18,5 cm |
| Šírka | 455 mm |
| Výška | 375 mm |
| Hĺbka | 185 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Hmotnosť | 14.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8034125971268 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |