Isvea PURITY keramické umývadlo 50x42cm
Cena s DPH: 127,10 € / ks
| Kód: | SPH 10PL50050 |
| Výrobca: | Isvea |
| Dostupnosť: | dodacia lehota 6 dní |
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Séria | PURITY |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 50x13x42 cm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hĺbka | 420 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Na postavenie |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť | 13.3800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8697687602515 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |