Sapho CREST Konštrukcia pod umývadlo 39,5x45x21,7cm, biela matná AR502
Cena s DPH: 144,50 € / ks
| Kód: | SPH AR502 |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | CREST |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 39,5x45x21,7 |
| Šírka | 395 mm |
| Výška | 450 mm |
| Hĺbka | 217 mm |
| Farba | Biela mat |
| Materiál | MDF/lamino, Oceľ |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| Hmotnosť | 4.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913892356 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |