Sapho Nerezová lišta pre vyspádovanie, ľavá, výška 10 mm, dĺžka 1000 mm SPD10-L
Cena s DPH: 25,81 € / ks
| Kód: | SPH SPD10-L |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 100x1 cm |
| Dĺžka | 1000 mm |
| Výška | 10 mm |
| Farba | Nerez |
| Materiál | Nerez |
| Inštalácia | Ľavá |
| Hmotnosť | 0.3550 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913813542 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |