Kerasan RETRO WC-kombi misa 38,5x41x72cm, spodný odpad,biela mat 101201
Cena s DPH: 382,70 € / ks
| Kód: | SPH 101201 |
| Výrobca: | Kerasan |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | RETRO KERASAN |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 38,5x41x72 cm |
| Šírka | 385 mm |
| Výška | 410 mm |
| Hĺbka | 720 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Standard |
| Tvar | Retro |
| Ostatné | Odpad spodný |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko, Kotviaca sada |
| Hmotnosť | 23.5600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8034125970803 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |