Aqualine Umývadlová výpust 5/4", neuzatvárateľná, veľká krytka, tl.10-50mm, chróm TF6001
Cena s DPH: 17,40 € / ks
| Kód: | SPH TF6001 |
| Výrobca: | Aqualine |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Veľkosť závitu | 5/4" |
| Hrúbka umývadla | 10-50 mm |
| Výbava | Neuzatvárateľná bez prepadu |
| Hmotnosť | 0.3200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913864179 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |