Polysan EASY LINE sprchová bočná stena 1000 mm, Číre/leštený Hliník EL3415
Cena s DPH: 184,91 € / ks
| Kód: | SPH EL3415 |
| Výrobca: | Polysan |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-3 dni |
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY |
| 3D model | ÁNO |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Pevná stena k sprchovacím dverám |
| Typ výplne | Číre sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Hmotnosť | 31.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913844096 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |