Aqualine AMADEO bočná stena 900mm sklo BRICK BTP90
Cena s DPH: 109,49 € / ks
| Kód: | SPH BTP90 |
| Výrobca: | Aqualine |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | AMADEO |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 1850 mm |
| Farba profilu | Biela |
| Tvar | Pevná stena k sprchovacím dverám |
| Typ výplne | BRICK sklo |
| Hrúbka skla | 5 mm |
| Hmotnosť | 23.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913852589 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |