Sapho ANTIK WC-kombi, zadný/spodný odpad, 37x63 cm AN360
Cena s DPH: 307,91 € / ks
| Kód: | SPH AN360 |
| Výrobca: | CREAVIT |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Séria | ANTIK |
| Rozmer | 36x40x63 cm |
| Šírka | 360 mm |
| Výška | 400 mm |
| Hĺbka | 630 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Standard |
| Tvar | Retro |
| Ostatné | Odpad spodný, Odpad zadný |
| Hmotnosť | 34.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 9703010027197 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |