Sapho ANTIK závesná WC misa, 36x53 cm, biela AN320
Cena s DPH: 317,30 € / ks
| Kód: | SPH AN320 |
| Výrobca: | CREAVIT |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Séria | ANTIK |
| Rozmer | 35,5x33x53,1 cm |
| Šírka | 355 mm |
| Výška | 330 mm |
| Hĺbka | 531 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Standard |
| Objem splachovacej vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Retro |
| Ostatné | Skryté uchytenie |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnosť | 26.1500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8698531144526 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |