Sapho Hlavová sprcha, 500x200x30mm, kaskáda, nerez DC562
Cena s DPH: 405,90 € / ks
| Kód: | SPH DC562 |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-3 dni |
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | 2 cesty |
| Funkcia sprchy | Dážď, Kaskáda |
| Ostatné | AntiCalc |
| Hmotnosť | 6.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913840753 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
AntiCalc
Odolnosť voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahké
čistenie - stačí pretrieť a vodný kameň odpadne.