Aqualine Teleskopická rozperná tyč 70-120 cm, hliník, biela TC120
Cena s DPH: 11,80 € / ks
| Kód: | SPH TC120 |
| Výrobca: | Aqualine |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-3 dni |
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 70-120 cm |
| Priemer | 22 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Hliník |
| Inštalácia | Rozperné |
| Hmotnosť | 0.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913843136 |
| Taric | 76152000 |
| Záruka | 2 roky |