Polysan ANDRA L asymetrická vaňa 180x90x45cm, biela 72872
Cena s DPH: 566,70 € / ks
| Kód: | SPH 72872 |
| Výrobca: | Polysan |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 180x90x45 cm |
| Dĺžka | 1800 mm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 450 mm |
| Objem | 277.00 l |
| Farba | Biela |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Inštalácia | Vstavaná (na obmurovanie) |
| Priemer odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Výška okraja 40 mm (Standard) |
| Balenie neobsahuje | Sifón, Vaňová súprava |
| Hmotnosť | 33.6900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729080077 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 rokov |
Vaňu je možné vyrobiť v tomto farebnom prevedení:
Príplatok 50 % k základnej cene v bielom prevedení:
href="https://www.sapho.sk/img/vany/vana-bila_mat.jpg" class="fancybox" rel="noopener"
target="_blank">
Biela mat
target="_blank">
Biela mat
href="https://www.sapho.sk/img/vany/vana-cerna_mat.jpg" class="fancybox" rel="noopener"
target="_blank">
style="display: block; margin-left: auto; margin-right: auto;" width="100"/>Čierna
mat
target="_blank">
style="display: block; margin-left: auto; margin-right: auto;" width="100"/>Čiernamat
Príplatok 30 % k základnej cene v bielom prevedení:
href="https://www.sapho.sk/img/vany/vana-seda_lesk.jpg" class="fancybox" rel="noopener"
target="_blank">
src="https://www.sapho.sk/img/vany/vana-seda_lesk.jpg" style="display: block; margin-left:
auto; margin-right: auto;" width="100"/>Šedá
target="_blank">
auto; margin-right: auto;" width="100"/>Šedá
href="https://www.sapho.sk/img/vany/vana-ivory.jpg" class="fancybox" rel="noopener"
target="_blank">
style="display: block; margin-left: auto; margin-right: auto;"
width="100"/>Ivory
target="_blank">
style="display: block; margin-left: auto; margin-right: auto;"width="100"/>Ivory
Akrylát
Akrylátové vane a vaničky sú vyrábané zo
značkového akrylátu. Na rozdiel od koextrudovaných akrylátových dosiek, ktoré majú
mäkkší povrch a menšiu chemickú odolnosť, sa vyrába liatím. To mj. znamená, že
je prefarbený v celej hrúbke, plne stálofarebný, neporézny a s vysokou povrchovou
pevnosťou. Má hladký povrch s minimálnou možnosťou pošmyknutia a dobre tlmí hluk
dopadajúcej vody.