Gelco MANUS PIASTRA nerez sprchový kanálik s roštom pre dlažbu, k stene, 850x112x55 mm GMP
Cena s DPH: 268,00 € / ks
| Kód: | SPH GMP94 |
| Výrobca: | Gelco |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | MANUS |
| Rozmer | 85x11,2x5,5 cm |
| Dĺžka | 850 mm |
| Šírka | 112 mm |
| Výška | 55 mm |
| Farba | Nerez |
| Materiál | Nerez |
| Inštalácia | Ku stene - pre dlaždice |
| Priemer odpadu | 50 mm |
| Dĺžka sprchového kanálika od | 850 mm |
| Dĺžka sprchového kanálika do | 850 mm |
| Prietok | 42 l/min |
| Hmotnosť | 2.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913829239 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |