Sapho KID detské WC kombi vr.nádržky, zadný odpad, farebná potlač CK311.400.0F
Cena s DPH: 300,10 € / ks
| Kód: | SPH CK311.400.0F |
| Výrobca: | CREAVIT |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-3 dni |
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Séria | KID |
| Rozmer | 30,8x64,5x55,8 cm |
| Šírka | 308 mm |
| Výška | 645 mm |
| Hĺbka | 558 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Standard |
| Objem splachovacej vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatné | Detská kúpeľňa, Odpad zadný |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnosť | 23.3000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913911910 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |