Sapho KID detské WC kombi vr.nádržky, spodný odpad, farebná potlač CK301.400.0F
Cena s DPH: 300,10 € / ks
| Kód: | SPH CK301.400.0F |
| Výrobca: | CREAVIT |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-3 dni |
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Séria | KID |
| Rozmer | 30,8x61,2x55,7 cm |
| Šírka | 308 mm |
| Výška | 612 mm |
| Hĺbka | 557 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Standard |
| Objem splachovacej vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatné | Detská kúpeľňa, Odpad spodný |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnosť | 23.3000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913911897 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Set obsahuje:
CK300-11CB00E-FF00|1;IT1025|1;CK400.00CB00E.FF00|1