Kerasan WALDORF WC-kombi misa 40x42x68cm, spodný/zadný odpad 411701
Cena s DPH: 485,90 € / ks
| Kód: | SPH 411701 |
| Výrobca: | Kerasan |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | WALDORF |
| Rozmer | 40x42x68 cm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hĺbka | 680 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Standard |
| Tvar | Retro |
| Ostatné | Odpad spodný, Odpad zadný |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko, Kotviaca sada |
| Hmotnosť | 29.5600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8034125977314 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |