Sapho X-SQUARE háčik, chróm XQ203
Cena s DPH: 15,30 € / ks
| Kód: | SPH XQ203 |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-3 dni |
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-SQUARE |
| Rozmer | 55x55x50 mm |
| Šírka | 55 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hĺbka | 50 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Háčik |
| Inštalácia | Lepenie, Vŕtanie |
| Hmotnosť | 0.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913126482 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |