Aqualine Pisoár 45x31cm, horné napúšťanie, odpad zo spodu, bez sifónu 10TP92001
Cena s DPH: 55,01 € / ks
| Kód: | SPH 10TP92001 |
| Výrobca: | Isvea |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Rozmer | 32x45x31 cm |
| Šírka | 320 mm |
| Výška | 450 mm |
| Hĺbka | 310 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Oblé |
| Prívod vody | Horný |
| Hmotnosť | 9.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913963315 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |