Aqualine Podperné nohy k vaniam 80cm ANH70
Cena s DPH: 25,81 € / ks
| Kód: | SPH ANH70 |
| Výrobca: | Aqualine |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
- Výškovo nastaviteľné nožičky k vani
- Nastaviteľná výška: 5-20
cm - Balenie obsahuje 2 ks (= komplet pre vaňu)
- Rozstup nožičiek 76
cm - Súčasťou balenia je sada uchytenia vane k stene.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 80 cm |
| Dĺžka | 800 mm |
| Hmotnosť | 3.9900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913872655 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |